HAKKIMIZDA

ARTI AKSESUAR-BLACKSTONE

Faaliyetine 1980 yılında saç aksesuarları üretimi yapmak üzere başlamıştır. Türkiye'nin ilk fantezi saç tokalarının üretimini yaparak, tüketicisine renk ve çeşit zenginliğini sunmuştur. Daha sonraki yıllarda bijüterinin diğer alanları olan Kolye, Küpe, Bileklik, Halhal, Şahmaran ve Yüzük gibi çeşitlerine yönelmiştir.

Bu sektörün en eski ve öncü firmalarından birisidir. Hala bijüterinin bütün çeşitlerini üretmeye devam etmektedir.

Takı tarihi çok eskiye dayanmaktadır. Neredeyse insanlığın varoluşu ile birlikte ortaya çıkmıştır. Kimi zaman gücü temsil etmiş, kimi zaman statü göstergesi olduğuna inanılmıştır. Ayrıca kişinin kıyafetinin ve bedeninin tamamlayıcı bir parçası olmuştur. Bu bilinçten hareketle Blackstone ürünlerini tasarlarken şık, zarif, ekonomik ve insan sağlığına zarar vermeyen materyaller kullanmakta ve test raporlarıyla sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Politikamız, modanın ayrılmaz bir parçası olan takılarımızı güncel trendlerin bir parçası olarak hazırlayıp, sektörümüzün dinamizmini özümseyerek her daim taze ve canlı kalarak sizlere aradığınızı ulaştırabilmektir.

Şirketimizi bugünlere getiren firma sahibimiz Cevdet KARADAŞ’tır. Onun meslek sevgisi ilk gün gibi heyecan ve enerji doludur. Tüm çalışmalarımızda bu sevgi ve heyecanı hissedeceksiniz.

Müşterilerimizin memnuniyetini en büyük servet olarak görmekteyiz. Gelecekte de tasarımcılarımızla, zamanın modasını oluşturan nice şık ve zarif modelleri sizler için hazırlamaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
Artı Aksesuar
TAKİP ET